Zabraniam kopiowania, powielania,wykorzystywania w całości lub we fragmentach informacji lub zdjęć z bloga http://details-of-the-beauty.blogspot.com bez mojej wiedzy i zgody .

Szukaj..

MYŚL DNIA

Ciężki jest los współczesnej kobiety - musi ubierać się jak chłopak, wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń. :)

czwartek, 24 marca 2011

Najtrudniejszy pierwszy post..

..czyli kilka informacji na początek :) 
O stworzeniu swojego miejsca wśród blogerów myślałam już od dawna - zaczęło się oczywiście od przesiadywania na stronie Wizaż.pl , przeglądania różnych blogów oraz kanałów na YouTube.Szczerze się przyznam, że najwięcej myślałam chyba nad nazwą i adresem bloga ;D Ale zawsze jak już miałam założyć, to coś mi nie pasowało, albo nie miałam czasu lub były ważniejsze rzeczy do zrobienia itd itp. 

A oto jakie tematy znajdą się na blogu:
1. Kosmetyki - jako totalna maniaczka kosmetyków (innymi słowy - kosmetoholiczka ;D) poświęcę im tu chyba najwięcej uwagi - będę je dla Was recenzować, wklejać zdjęcia, swatche kolorów itd.
2. Triki/Porady - jako, że kosmetyka i wizaż to moje ogromne zainteresowania i poświęcam dużo wolnego czasu na przeglądaniu różnych stron i artykułów na temat urody, chciałabym się tą wiedzą z Wami podzielić - zapewne wiele z Was zna już te rzeczy, aczkolwiek jest jeszcze duża rzesza osób które o danych trikach nie słyszały.
3. Makijaże - jak już  nabiorę odwagi, aby umieścić tu swoje amatorskie malunki to będą się one co jakiś czas pojawiać.
4. Inne - od czasu do czasu zapewne napiszę jakiegoś off'topa niezwiązanego z blogiem - czy to będzie jakiś wyjazd, czy podróż, czy coś się u mnie wydarzy itp.

Co do wyglądu bloga jak na razie jest taki, ale w niedalekiej przyszłości może się zmienić - po prostu muszę się odnaleźć w tych wszystkich blogowych ustawieniach ;D

Mam nadzieję, że będzie mnie odwiedzać, czytać i komentować :)
Gorąco pozdrawiam!! 

2 komentarze:

Miło mi,że odwiedziłeś mojego bloga :)
Może zechcesz podzielić się swoją opinią? :)

Na wszystkie komentarze odpowiadam pod notką na swoim blogu - to ułatwi dyskusję zarówno Tobie jak i mi :)

Zastrzegam jednak,że mój blog nie jest miejscem służącym do celów autopromocyjnych.

Lecz za wszelkie konstruktywne komentarze dotyczące postów oraz tematu bloga - serdecznie dziękuję :)